Очищення організму лікарськими рослинами


лікарські рослини для очищення організму Проблема очищення організму людини від накопичених шкідливих речовин і важких металів сьогодні є дуже важливим питанням при лікуванні більшості хвороб серцево-судинної системи, кишечника, жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, шлунка, печінки, а також онкологічних захворювань. Відомо, що після курсу хіміотерапії в організмі залишаються речовини, які негативно впливають на внутрішні органи людини і завдають непоправної шкоди здоров’ю. Скажемо більше, часом кількість хімічних речовин настільки велика, що навіть створює загрозу для життя.

Не менш важливим питанням є очищення організму і для нормалізації ваги, яка зазвичай збільшується або зменшується в результаті порушення обміну речовин. На сьогоднішній день очищення організму людини від токсинів грає дуже важливу роль для продовження життя і збереження нормального самопочуття. Після виведення шкідливих речовин з внутрішніх органів істотно покращується загальна якість життя і зменшується ймовірність виникнення різноманітних хронічних захворювань. Під час накопичення шкідливих речовин важливу роль відіграє вживання смаженої та жирної їжі, періодичні стреси та інші негативні фактори впливу, які щодня порушують наше здоров’я.

Окремо слід зупинитися на такому важливому факторі, як шкідливі звички, які притаманні не тільки дорослим різного віку, але й дітям. Організм людини постійно сигналізує про небезпечний рівень токсичних речовин і шлаків. Такими сигналами можуть бути: безсоння, головний біль, загальне знесилення, неприємні відчуття в кишечнику та шлунку, набряки шкіри обличчя та ін. Проте, через постійну нестачу часу люди часто ігнорують ці важливі сигнали свого організму, вирішуючи нагальні побутові питання і проблеми на роботі. Зазвичай всі ці явища списуються на хронічну втому, неправильний режим харчування, хоча кожній людині не завадило б прислухатися до свого організму, щоб його сигнали не призвели до непоправних наслідків.

Очищення організму – кропіткий і складний процес, який вимагає комплексного підходу при використанні спеціальних дієт та лікарських рослин. На сьогоднішній день фармацевтична промисловість постачає в аптеки величезну кількість препаратів для очищення організму, проте жоден з них по своїй ефективності неможливо порівняти з лікувальними травами. Не секрет, що всі хімічні препарати, навіть якщо вони виготовлені на основі лікарських рослин, є чужими для організму людини. Тому крім користі всі вони завдають шкоди.

Виведення токсичних речовин і шлаків з організму використовувалося людьми з давніх часів, коли ще не було фармацевтики та хімічної промисловості. При цьому народна медицина успішно справлялася з поставленими завданнями, використовуючи для впливу на організм виключно лікарські трави. Давайте розглянемо декілька рецептів, які ефективно зменшують міжклітинні набряки, очищають печінку, нормалізують її функції, а також виводять з організму шкідливі солі та токсичні речовини.

Рецепт 1. Беремо в рівному співвідношенні наступні лікарські трави: листя чорної смородини, кукурудзяні рильця, суниці, соснові бруньки, буквицю, подорожник і цвіт акації. Щоб заварити чай необхідно 1 столову ложку приготованої суміші рослин залити двома склянками окропу і щільно укутати ковдрою. Через півгодини цілющий ароматний чай вже можна вживати.

Рецепт 2. Беремо в рівному співвідношенні наступні лікарські трави: корінь кульбаби, ромашка, пустирник, безсмертник, цвіт пижма, м’яту, насіння льону та мелісу. Суміш необхідно ретельно подрібнити і добре перемішати. Столову ложку суміші трав потрібно залити склянкою окропу і настоювати протягом півгодини. Потім настоянку процідити і пити за 20-30 хвилин перед вживанням їжі невеликими ковтками тричі на добу. Курс лікування становить 7-10 днів.

Рецепт 3. Готують у рівному співвідношенні лікарські рослини: звіробій, березові бруньки, ромашку і безсмертник. Столова ложка суміші заливається двома склянками окропу і залишається на ніч. Приготований чай потрібно пити за півгодини до їжі, роблячи по пару ковтків і так впродовж усього дня. Останній раз кілька ковтків лікувального чаю вжити на ніч, після вечері. Курс лікування за цим рецептом можна розтягнути до 1-2 місяців.