Народні методи лікування коронавірусної інфекції


як лікувати вдома коронавірусну інфекцію Протягом останнього місяця всі ми спостерігаємо швидке поширення у багатьох країнах світу коронавірусної інфекції. Однак ніде ще не винайдено ефективних методів лікування цього небезпечного захворювання. При цьому дуже часто в мережі Інтернет можна побачити велику кількість порад щодо лікування коронавірусу Covid-19. Одні поради просто не завдадуть шкоди організму, інші – навпаки можуть призвести до погіршення стану. Нижче ви можете прочитати думку фахівців та науковців щодо найпоширеніших порад з лікування цього захворювання.

Вживання часнику від корона вірусу

Як відомо, для боротьби з різноманітними вірусами багато людей радить вживати часник. Про це можна прочитати не лише на різноманітних сайтах, але й в соціальних мережах. ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) пояснила, що навіть враховуючи той факт, що натуральні продукти рослинного походження мають протимікробні та противірусні властивості, стверджувати ефективність використання часнику проти коронавірусу як мінімум безглуздо. Він не здатен захистити організм від проникнення інфекції.

Тим не менш, так зване “лікування часником” є абсолютно нешкідливим, якщо при цьому не нехтувати традиційні методи медицини, що перевірені часом і досвідом багатьох лікарів. Слід також зазначити, що зловживання часником також може стати причиною погіршення здоров’я. Наприклад був випадок у Китаї, коли жінка потрапила у лікарню після того, як з’їла за один раз більше кілограма часнику. Відомо всім, що пити чисту воду, вживати фрукти та овочі для здоров’я людини дуже корисно. Але ніколи не вдавалось знищити віруси за допомогою певних продуктів.

Магічні мінерали

В мережі Інтернет можна знайти також відео на YouTube, в яких популярний сьогодні Джордан Сатер радить використовувати для знищення вірусів в організмі магічну мінеральну добавку. Мовляв, вона здатна подолати коронавірусну інфекцію. При цьому повідоляється, що цей мінерал має у складі двоокис хлору, який представляє собою відбілювач. Варто також зазначити, що ролики з рекламою цього мінералу набирали популярності ще до виникнення Covid-19. Однак вже на початку цього року в відео було вказано, що магічний мінерал з двоокису хлору може не лише активно протидіяти раку, але й очистити від коронавірусної інфекції.

Тепер зазначимо, що в 2019 році Адміністрація США з питань харчування і ліків повідомила населенню, що двоокис хлору є дуже небезпечним для здоров’я людей. Про це попереджали відповідні служби своє населення і в інших країнах світу. Американцям було пояснено, що на разі немає ніяких даних щодо корисності та ефективності таких продуктів при лікуванні захворювань. Лікарі попередили, що продукти з двоокисом хлору можуть спричинити зневоднення організму, діарею, нудота та інші негативні наслідки.

Саморобні антисептики

Миття рук вважається одним з першочергових заходів запобігання розповсюдженню коронавірусу. Однак під час проведення карантинних заходів запаси антибактеріальних засобів у магазинах та аптеках швидко вичерпуються.

Під час різкого спалаху інфекції в Італії миттєво були розпродані всі дезінфікуючі розчини і гелі. З цієї причини користувачі Інтернету почали активно поширювати рецепти саморобних дезінфекційних засобів, які можна виготовити в домашніх умовах своїми руками. Як стверджують фахівці, всі ці антисептики придатні хіба що для очистки різноманітних предметів, але зовсім непридатні для знезараження шкіри людини.

При виготовленні засобів для дезінфекції шкіри на руках застосовується 60 – 70 % спирт. Крім цього до спирту додають пом’якшувачі, які захищають шкіру від пересихання і пошкодження. Фахівці в галузі медицини стверджують, що самостійно виготовити вдома ефективний антисептик для рук майже неможливо, адже навіть горілка має у своєму складі лише 40% спирту. Але для знезараження різноманітних предметів інтер’єру саморобні засоби будуть досить ефективні.

Використання рідкого срібла

Застосування колоїдного срібла проти вірусних інфекцій пропонував американець Джим Беккер. Зазначимо, що такий засіб представляє собою дуже дрібненькі частинки срібла, що плавають в рідині. Автор стверджував, що такий розчин здатен протидіяти більшості вірусів вже протягом перших кілько годин його використання. Однак чи буде колоїдний розчин срібла ефективний проти коронавірусної інфекції – невідомо, та й американець це признає. Тим не менш, ідея такого методу лікування людини від інфекції Covid-19 зацікавила користувачів мережі Інтернет. Особливий інтерес до розчину проявляють люди, які віддають перевагу нетрадиційній медицині.

Було доведено, що колоїдне срібло помічне при лікуванні деяких захворювань, бо воно має антисептичні властивості та відчутно покращує стан імунної системи. При цьому фахівці традиційної медицини США доказують, що реальних підтверджень ефективного лікування колоїдним сріблом поки що не існує. Крім цього, внутрішнє вживання такого засобу може викликати проблеми у роботі нирок, аргірозу, епілепсію і ряд інших патологічних станів. Порівняно з такими металами, як цинк і залізо, на думку лікарів, срібло не відіграє ніякого ролі в роботі внутрішніх органів людини.

Часте вживання води

В декількох публікаціях, що також набули популярності в Facebook, повідомляється про лікаря з Японії, який радить у якості профілактичного засобу вживати звичайну воду ковтками кожні 15 – 20 хвилин. Він стверджує, що такими чином коронавірус та інші віруси будуть змиватись у шлунок, де вони гинуть. Найбільш поширюваною така публікація стала серед арабських користувачів мережі.

На цей рахунок висловився професор з Оксфорду Труді Ленг, який повідомляє, що на разі немає “біологічного механізму”, який в достатній степені підтверджує таку теорію. Тобто, невідомо, чи таким чином людина може “змити захворювання” і подолати його. Він впевнений, що інфекція, хоча й потрапляє в організм людей через рот і ніс, залишиться в ньому і водою її змити неможливо. Зазначимо, що порада пити часто воду надається сьогодні багатьма фахівцями, які впевнені, що таким чином можна все-таки в багатьох випадках уникнути зараження вірусом.

Заборона морозива + гарячі ванни

Серед найпоширеніших порад значну частку займають ті, які базуються на принципі знищення коронавірусу підвищеною температурою. Для цього на думку деяких фахівців можна і пити гарячі напої і приймати гарячі ванни. Також можна знайти в соцмережах поради засмагати на сонці та пити гарячу воду. Однак, щоб досягти успішного лікування таким методом, на думку авторів цих публікацій, слід повністю відмовитись від морозива. Фахівці традиційної медицини вважають такі поради абсурдними, стверджуючи, що вживання холодних продуктів аж ніяк не може стати причиною зараження вірусами. Вони підкреслюють, що грип теж недовго існує за межами людського організму і боїться підвищення температури, однак на сонці всередині людини він почувається навіть досить комфортно.

Як висновок, просто лежати на сонці щоб нагріти тіло і вбити всередині віруси як мінімум безглуздо. Це пояснюють вчені багатьох країн світу. Тобто, якщо інфекція вже проникла в організм людини, ззовні вбити її вже неможливо, це повинен зробити сам організм. Однак, якщо вам вдасться нагріти своє тіло до температури 60 градусів, тоді успіху можна досягти, але це дуже небезпечно для життя. Єдине, що можна порадити в цьому аспекті, це прати білизну при високі температурі. Але жодні напої, чи гарячі чи холодні, не зможуть змінити температуру тіла людини.